EEG Biofeedback pro profesionály
CHCI SE STÁT PROFESIONÁLNÍM EEG BIOFEEDBACK TERAPEUTEM

Základní kurz – Tento 5-denní kurz je komplexním úvodem do metody EEG Biofeedback. Zahrnuje teoretickou výuku, ukázky, diskuzi a bohatou praktickou zkušenost. Je určen profesionálům, kteří s metodou začínají, je obsáhlým a intenzivním vstupem do světa EEG Biofeedbacku.


JSEM PROFESIONÁLNÍ EEG BIOFEEDBACK TERAPEUT A CHCI SE DÁLE ROZVÍJET:

Praktika: Othmer’s method: Tento třídenní kurz EEG Biofeedbacku je určen již zkušeným trenérům, kteří mají zájem o zásadní aktualizaci svého stylu práce přechodem k špičkové metodě práce s klienty: metodě Othmerových.

Othmers method: Vstupní vyhodnocení a praxe tréninku: Jedná se o 2-denní kurz plný informací a praxe určený pro praktikanty metody s alespoň 6 měsíční zkušeností. Kurz svým zaměřením vhodně navazuje na informace získané na základním kurzu.

Othmers method: Alfa – Theta a synchronie: Tento kurz předává dva důležité nástroje, které jsou nedilnou součástí metody Othmerových. Vedou člověka k cílené změně stavu mozku směrem, který často v EEG Biofeedback tréninku přináší posuny, které by jinak byly náročné či nemožné.


Chci používat EEG Biofeedback pouze pro sebe a svou rodinu:

Kurz EEG Biofeedback Home


CENÍK KURZŮ
KALENDÁŘ KURZŮ