BRAINFEEDBACK III (DEYMED)®

Toto je základní přístroj EEG biofeedbacku. Od 1.7.2019 umožňujeme po zralé úvaze pouze pronájem této domácí verze přístroje. Důvodem je vzrůst efektivity naší metodiky, která vyžaduje pravidelnou supervizi z naší strany (osobně nebo dálkově, telefonicky nebo přes Skype).
Verze home oproti verzi pro profesionály umožňuje mít v databázi klientů pouze pět lidí.

BRAINFEEDBACK hry určené pro klienta byly vyvinuty aby snadno zaujaly a udržely pozornost. Hry lze snadno měnit přímo během tréninku dle individuálních potřeb klienta. Základní balení obsahuje 6 hlavních 3D her, za poplatek lze upgradovat na 10 či 21 her. Přístroj funguje se dvěma monitory a jedním PC, což zaručuje efektivní a tichou práci pro klienta i terapeuta.

          


 

BRAINFEEDBACK® software pro terapeuta:

Pro Windows XP, Windows 7 a Windows 8
(pozn: verze WIN 8 vyžaduje krátkou úpravu ovladačů)

uživatelsky příjemný software, snadno pochopitelný.
za 5 minut instalace je software připraven k užívání.

Veškeré záznamy o průběhu terapie jsou ukládány v uživatelsky snadno ovladatelné databázi.
K záznamům o předchozích sezeních máte přístup i během tréninku. Snadno tak porovnáte
v průběhu sezení předchozí a nynější výkon klienta, naleznete předchozí umístění elektrod,
porovnáte postup křivky učení během sezení.


 

Ceník a způsob platby a dodání:

BRAINFEEDBACK® pro domácí užití: 2-kanálový s příslušenstvím (elektrody+pasta): cena 4 000 Kč/měsíc

K verzi pro domácí použití je občas třeba zakoupit dodatečné příslušenství v závislosti na individuálních potřebách klienta – především to bývá rozšíření počtu her pro mladší děti. Pro zjištění toho co budete potřebovat vám nabízíme vstupní diagnostiku mozku od prof. Fabera, dále toto probíráme v rámci školení kurzu Home či během individuálních konzultací dle dohody. Ceník příslušenství a rozšíření počtu her naleznete zde.

V ceně není zahrnuto:
cesta a instalace na místě (pokud to zakazník potřebuje, musí si zaplatit servisní výjezd technika).

Upozornění: Přístroj je třeba hradit předem. Dodací doba přístroje je 14 pracovních dnů. Platbu možno provést v hotovosti u nás v kanceláři nebo on-line bankovním převodem přes internet, na platbu bude vystavena zálohová faktura.

Ceny jsou včetně DPH.


 

Doporučená minimální konfigurace pro BFB 3D:

Software funguje na operačním systému Windows, bez problémů na WIN XP a WIN 7, pro WIN 8 a 10 je potřeba menší úprava ve formě ruční doinstalace ovladačů.
Grafická karta: ATI RADEON 9200 a novější, tj. jakákoliv dnešní grafika (hry jsou z roku 2003)
Procesor: 1 GHz a vyšší
Paměť: 256 MB a více

Dnes již na tento software stačí jakýkoliv současný počítač, včetně těch nejlevnějších. Jediné na co je třeba dávat pozor je, aby jste měli výstup pro dva monitory – například skrze HDMI připojení. Lze využít i DVI-I kartu, která přes rozbočovač umožňuje připojit další monitor. S tímto zapojením vám poradí v jakémkoliv obchodu s příslušenstvím pro PC.