EEG BIOFEEDBACK PRO PROFESIONÁLNÍ POUŽITÍ

Zde naleznete informace k přístroji pro profesionály vyškolené v metodě EEG biofeedback.

BRAINFEEDBACK profi

Příslušenství – Zde naleznete ceník základního příslušenství: elektrod, rozdvojek pro elektrody a vodivé pasty, a také popis základních sad tohoto příslušenství dodávaného k přístroji. Dále zde naleznete ceny rozšíření počtu her.

Upgrade starších verzí Biofeedbacku – Pro ty kdo vlastní starší verzi zařízení a chtěli by přejít na novou.


EEG BIOFEDBACK NA DOMA

Nabízíme vám možnost koupit profesionální EEG Bíofeedback, který po krátkém zaškolení budete moci obsluhovat sami doma. Tato možnost je vhodná, pokud jsou vaše obtíže těžšího rázu a terapie by trvala dlouho, nebo pokud není možné na terapii pravidelně dojíždět

BRAINFEEDBACK Home

Příslušenství Zde naleznete ceník základního příslušenství: elektrod, rozdvojek pro elektrody a vodivé pasty, a také popis základních sad tohoto příslušenství dodávaného k přístroji. Dále zde naleznete ceny rozšíření počtu her.


DÁLE U NÁS MŮŽETE ZAKOUPIT

Neurowalkmen

–    Pro lidi trpící migrénami, bolestmi, únavou či problémy s pozorností, kteří chtějí mít rychlou pomoc vždy po ruce v kapse, doporučujeme podívat se na neurowalkman.

Fototerapie

–    Pro ty z nás kteří trpí sezónními smutky, úbytky energie či depresemi v zimní a podzimní sezóně vřele doporučujeme podívat se do sekce fototerapie.

Diagnostické klinické EEG

–    Vysoce kvalitní vícekanálové (24 kanálů a více) EEG pro profesionální diagnostiku stavu mozku


CENÍK PŘÍSTROJŮ