Možnost účasti na výzkumu

Dobrý den,

V rámci spolupráce našeho institutu s kolegou Jakubem Jílkem, studentem neurověd na University College of London,máte nyní možnost zapojit se za výhodných podmínek do výzkumu efektu EEG biofeedback tréninku u zdravých jedinců.

Termíny kurzů pro rok 2017

Alpha/theta trénink:

Supervize v metodě EEG biofeedback pro profesionály:  

 

Máte-li o některý z kurzů zájem, pošlete prosím na email tyl@centrum.cz závaznou přihlášku a zároveň zálohu ve výši 1000 Kč za každou z částí kurzu pro profesionály nebo 400 kč u alfa-thety a supervize na účet 27-1554590297/0100,  nejpozději 14 dnů před začátkem kurzu.

Pro více informací nás můžete kontaktovat na tel 774 224 962.

Sleva na zdravé světlo - fotolampy

Dobrý den,

Blíží se nám Vánoce a my jsme se rozhodli udělat výprodej našich fototerapeutických lamp a snížit cenu na 4799 Kč. Momentálně nám jich zbývá na skladě omezený počet. Lampy jsou určené pro lidi, kteří se cítí špatně či mají deprese při nedostatku světla na podzim a v zimě (a lampa pomůže nejen pro tuto zimu, ale i pro mnoho dalších). Více informací o produktu i možnosti objednávky naleznete na: www.fototerapie.com

Vánoční sleva

Dobrý den,

 

Rádi bychom Vás informovali o naší vánoční slevě na trénink EEG biofeedbacku.

Hledáte tip na vánoční dárek? Využijte naší nabídku vánočních slev, která je platná do 5.1.2016

Nabízíme Vám kupóny na trénink mozku pomocí metody EEG biofeedback, které můžete zakoupit pro sebe nebo jako dárek pro své blízké.

kupón na 10 sezení s 25% slevou tedy za 4400,- Kč
kupón na 20 sezení s 25% slevou tedy za 8800,- Kč


Všechna sezení zakoupená v rámci kuponů je třeba využít od 1. ledna do 31. května 2016
Jedna osoba může využít neomezený počet kuponů.

 

Objednávky kuponů prosíme na tyl@centrum.cz nebo na telefonu 774 224 962

 

 

Zároveň bychom Vás rádi upozornili na lampy Innolux Sunny, které považujeme za skvělý dárek k vánocům pro lidi, kteří se cítí špatně při nedostatku světla na podzim a v zimě (a lampa pomůže nejen pro tuto zimu, ale i pro mnoho dalších). Více informací o produktu i možnosti objednávky naleznete na: www.fototerapie.com

 

 

S pozdravem,

tým EEG Biofeedback

Biofeedback na zkoušku zdarma

Možnost vyzkoušet si EEG biofeedback zdarma máte po celý rok, je potřeba si pouze domluvit vhodný termín. Rádi vám metodu zdarma  ukážeme.

Prosím zkontaktujte nás na emailu tyl@centrum.cz, nebo volejte na telefonní číslo 774 224 962 pro zkoušku v hlavním pracovišti na Nám. interbrigády 4.

BFB pro domácí užití

Dobrý den, 
Upozorňujeme na možnost pro lidi, kteří by s EEG biofeedbackem rádi pracovali doma na sobě či své rodině - na přístroj zaučuji v rámci jednoho dne (7 učebních hodin). Detaily ke kurzu naleznete v sekci kurzy a k přístroji (verze home) v sekci přístroje na našich stránkách: kurz a přístroj. S pozdravem, Alan Tyl

Facebookové stránky

Vážení klienti.

Rádi bychom Vás také pozvali na nově otevřené facebookové stránky firmy na facebookové adrese. Naleznete zde aktuální informace o novinkách a akcích naší firmy, stejně jako možnost klást otázky týkající se biofeedbacku.

Doufám že se k nám na facebooku připojíte a stránky pro vás budou přínosné,

S pozdravem,
Bc. Alan Tyl
a tým EEG Biofeedback

Konzultace s Mgr. Vlastou Dubinnovou

Rádi bychom Vám nabídli možnost konzultace se speciálním pedagogem, psychopedem Mgr. Vlastou Dubinovou. Může vám může pomoci v následujících oblastech: rozvoj grafomotoriky, příprava pro předškoláky, zkouška zralosti pro předškoláky, specializované nácviky pro děti s dyslexií, dysgrafií, dysortografií.

Budete-li o konzultaci mít zájem, prosím, kontaktujte nás.
Cena konzultace je 500,- Kč/ 55min.